• Zajęcia z wykorzystaniem zakupionego sprzętu

• Wrzesień 2022

Pierwsze kroki w Laboratorium Przyszłości.

Zajęcia z wykorzystaniem drukarki 3D. Wydruk wykorzystano na zajęciach z pomocy psychologiczno pedagogicznej do ćwiczeń sensorycznych.

video-fb486ad1-a4ca-42a0-8e54-0079bcbbdb64-1662544250.mp4

Październik 2022

Zajęcia techniczne  z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach programu- drukowaliśmy zakładki 3D do książek, które wykorzystamy min. w szkolnej bibliotece.

Listopad 2022

W listopadzie obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Przygotowaliśmy w związku z tym dniem sesję zdjęciową z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach programu.

Grudzień 2022

Świąteczna sesja zdjęciowa.

Styczeń 2023

Światowy Dzień Braille'a w ramach projektu: Każdy inny - wszyscy równi. Wykorzystaliśmy klocki z wydruku 3D.

Luty 2023

Druk Klocków edukacyjnych SkriKit na zajęcia techniczne.

Marzec 2023

Kwiecień 2023

Wykorzystanie sprzętu nagłaśniającego  podczas uroczystości szkolnych np. Dzień Ziemi, który obchodzimy w kwietniu.

Maj 2023

W maju obchodzimy Dzień Kosmosu. Wydrukowaliśmy kulę ziemską korzystając z drukarki 3D.