• Opłaty za przedszkole

• Wyżywienie w przedszkolu zapewniamy od dnia 1 września.
            • Opłata za wyżywienie w przedszkolu:

śniadanie - 1,5 zł

obiad - 4 zł

podwieczorek - 1,5 zł

• Opłata za pobyt dziecka w przedszkolu:

dzieci korzystające z opieki 5-godzinnej nie ponoszą opłaty

dzieci przebywające w przedszkolu dłużej niż 5 godzin płacą 1 zł za każdą dodatkową godzinę.

• Opłata miesięczna za wyżywienie i pobyt dziecka w przedszkolu uzależniona jest od ilości godzin, na które zapisane jest dziecko.
            • Płatności za pobyt dziecka w przedszkolu i wyżywienie dokonujemy gotówką lub przelewem do 5-go dnia następnego miesiąca.
            • Nieobecność dziecka w przedszkolu należy zgłaszać na bieżąco do intendentki najpóźniej do godz.12:00 w dniu, w którym dziecka nie będzie.
            • Informacje o planowanych nieobecnościach dziecka w przedszkolu można zgłaszać osobiście lub pod numerem telefonu 17 225  33 97.
            • Wpłat za pobyt dziecka w przedszkolu oraz  za wyżywienie dokonuje się na różne konta

Informacje o numerach kont i tytułach przelewu za obiady i pobyt dziecka w przedszkolu i szkole.

Opłaty w przedszkolu

Za obiady w przedszkolu:

Nr konta 25 1240 2643 1111 0010 4359 5829

Tytuły przelewu Obiad-imię i nazwisko dziecka – P- miesiąc

Za pobyt w przedszkolu

Nr konta  04 1240 2643 1111 0010 1705 6134

Tytuły przelewu:  Pobyt-imię i nazwisko dziecka –  miesiąc

Opłaty w szkole

Za obiady w szkole:

Nr konta 25 1240 2643 1111 0010 4359 5829

Tytuły przelewu Obiad-imię i nazwisko dziecka – S- miesiąc

miesiąc, za który dokonujemy wpłaty

Jeżeli rodzic ma dwoje i więcej dzieci, przelew wykonujemy dla każdego dziecka osobno.

Aby uzyskać zwrot za wyżywienie nieobecność należy zgłaszać na bieżąco (nie na  koniec miesiąca). Konsekwencją braku zgłoszenia będzie poniesienie kosztów za wyżywienie.