• XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

• W 2023 roku obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia przypadły na 17 listopada.  Znajomością tabliczki mnożenia wykazywali się uczniowie wszystkich klas naszej szkoły. Uczniowie klas 4 -8 wzięli udział w kolejnej edycji szkolnego konkursu Mistrz Tabliczki Mnożenia. Mistrzami zostali: Jan Kula (klasa 4), Maksymilian Magryś (klasa 5), Patrycja Wilczek(klasa 6), Wiktor Karakuła (klasa 7) i Karolina Międlar (klasa 8). Wszyscy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.

• Warsztaty Myślenia Kreatywnego

• ,,Kreatywność to inteligencja, która dobrze się bawi” Albert Einstein

14 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli  w Warsztatach Myślenia Kreatywnego. Uczniowie klas 1-3 ćwiczyli pamięć, percepcję wzrokową, percepcję słuchową, wyobraźnię. Uczestniczyli również w zajęciach pt ,,Ortografia z mazakiem”. Uczniowie klas 4-8 uczyli się  w jaki sposób wykorzystać: szablony, ramki, ikonki, punktory, łączniki, kolory, cienie do tworzenia kreatywnych notatek wizualnych. Uczniowie dowiedzieli się również wielu ciekawych rzeczy na temat funkcjonowania mózgu i wpływu wysokich technologii na jego rozwój.

• Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

• 8 listopada w naszej szkole zagościły postaci z bajek. Każdy z uczniów mógł zaprezentować się jako postać z wybranej bajki. Dzieci świetnie bawiły się rozwiązując bajkowy quiz. Oczywiście, każdy był wygranym.